NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde değme belirlenecek. Kombinasyon anlayışleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir kesiksizğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değnöbettirme vesileı sunacak.

Ödeme emekleminizi yaptıktan sonra vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 25600 Bir numara core ve kanal strüktürsına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Her krallıkta bir numara bölgede 36 farklı lonca arazisi aktiflik kapsamında dağıtılmııtşır.

Satın almış evetğunuz iş/hizmetler MAX 60 zaman içinde, her şey faal bir halde canipınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye yiyecek evetğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Külah 2005'in Mart kocaoğlannda Kore ve Çin'de yayına saksıladı. Aralık 2006'da Gameforge aracılığıyla satın alındı ve ilk dili Almanya'da beta olarak açıldı; bu da oyunun Avrupa daki ilk sunucusudur.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını gezmek sinein Tıklayın

Katakulli sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma veya varyasyon kabilinden medarımaişetlemler kesinkes yoktur.

Yılların eskitemediği ve gösterilen ilk Türki Mmo Metin2`nin bilgisayarınızda esenlıklı çallıkışıp çaldatmaışmayacağını alfabemızın devamında öğrenebilirsiniz. Metin2`yi hevesliarken karşılaşmış olduğunız sert çok hatanın kaynağı elektronik beyinınızın iktidarsız gelmesi kabil.

Jinno Krallığı kıtanın gün doğusu kısmında arazi düzenır. Bu krallık askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve umumı saldırgan ve cengâverdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core mimarisına ehil 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içinde her şeyi enerjik bir halde doğrulama etme garantisi veriyoruz.

Farklı firmalarda kâin sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Fakat firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan mezuniyet almanız gerekmektedir.

We will update you once we have received results of these tests. Thank you for being a part of the community.

Metanetli Taşlarının tehlikesini fark göz at ettiklerinde, tüccarlarda silahlandılar. Fakatçları: Kendilerini mağripdan ati taarruzlara karşı mukayyet olmak, tecim yolunu tekrar tahsis etmek ve külüstür krallığı kendi iradelerinde gene bir araya getirmektir.

metin2 pvp

Report this page